God of War Ragnarok - Thor

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

3 komentarze

W GoW Ragnarok, na Kratosa zapoluje Thor z nadwagą i bardzo mi się to podoba

Pełna zapowiedź God of War Ragnarok już za nami. Widzieliśmy gameplay, a Santa Monica Studio zaprezentowało również jednego z antagonistów.

Jak już wiemy, w pogoń za Kratosem ruszy Freya, a drugim zagrożeniem będzie Thor wraz ze swoimi sługami. To wyjątkowo niebezpieczny duet, ale to Thor wypada moim zdaniem ciekawiej. Nie musimy czekać do premiery gry, aby przekonać się, jak wygląda jeden ze słynnych bogów.

Na Twitterze jednego z deweloperów pojawiła się grafika koncepcyjna przedstawiająca przeciwnika Kratosa. Thor wygląda na bardzo niebezpiecznego wroga. Jakby tego było mało, w grze będzie też wyjątkowo wkurzony na Ducha Sparty i jego syna.

Bardzo cieszy mnie fakt, że Thor nie przypomina wyidealizowanego bohatera rodem z komiksów Marvela lub napakowanego bożka ze starszych odsłon God of War. Nordycki świat jest brudny oraz brutalny i myślę, że niezbyt sympatyczny Thor z brzuszkiem idealnie do niego pasuje. Bóg piorunów budzi respekt i idealnie pasuje do świata przedstawionego.

W kolejnych materiałach z gry powinniśmy ujrzeć Thora w akcji. Miejmy nadzieję, że nie poczekamy na nie zbyt długo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się