Uncharted Legacy of Thieves Collection - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Uncharted Legacy of Thieves Collection na PC nieco później. Zobaczcie zrzuty ekranu

Ujawnienie Uncharted Legacy of Thieves Collection to bardzo miła niespodzianka PlayStation Showcase 2021. Okazuje się jednak, że zestaw odświeżeń nie ukaże się jednocześnie na PS5 i PC.

Naughty Dog potwierdziło, że z remasterami najpierw zapoznają się posiadacze PlayStation 5. Port na komputery osobiste jest przygotowywany przez studio Iron Galaxy i zespół najwyraźniej potrzebuje nieco więcej czasu. Nie znamy konkretnych dat premier remasterów, ale mają one ukazać się na początku 2022 roku. Wkrótce powinniśmy poznać terminy debiutów oraz kolejne szczegóły.

Gwoli przypomnienia: Uncharted Legacy of Thieves Collection zawiera w sobie Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Obie gry zostaną odświeżone na konsole nowej generacji Sony oraz PC. Dodatkowo spodziewałbym się, że komputerowy port otrzyma dodatkowe ulepszenia pokroju wsparcia ekranów ultrawide. Na potwierdzenie tej informacji musimy jednak poczekać.

Przy okazji zaprezentowano zrzuty ekranu z odświeżonych gier. Zostały one wykonane na PlayStation 5. Jeśli planujecie zagrać na tej platformie, dadzą Wam pewien pogląd na to, jak będzie prezentować się zremasterowana kolekcja na nowej generacji sprzętu Sony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się