Trevor pokazuje środkowy palec.
1 komentarz

Premiera GTA VI nastąpi „nigdy”. Oto reakcje graczy na pokaz next-genowej piątki

Gracze są niezadowoleni z nowej wersji „piątki”, ale także braku informacji o GTA VI. Na razie next-gen na PS5 i XSX S|X nie zachwyca.

Gracze są naprawdę głodni GTA VI. Nie ma co się dziwić, bo od pierwszej premiery gry (chodzi o wersje na PS3 i X360) minęło 8 lat. Niestety wczorajsze PlayStation Showcase nie okazało się łaskawe dla fanów cyklu Rockstara. Nie dość, że nie otrzymaliśmy żadnych informacji o kontynuacji serii, to jeszcze nadchodząca wersja next-gen na tę chwilę pozostawia wiele do życzenia.

Aktualne porównanie graficzne pokazuje, że nowsza wersja może wygląda lepiej, ale nie powala na kolana. Z werdyktem poczekajmy na finalny produkt, jednak gracze już wyrazili swoje niezadowolenie. Głównym problemem fanów jest to, że zamiast otrzymać jakiekolwiek informacje o GTA VI, twórcy prezentują kolejną wersję tej samej gry.

Jeśli spojrzymy na „lajki” pod trailerem gry to jest nieciekawie. W chwili pisania tego tekstu liczba kciuków w górę wynosi 13 tys. z kolei w dół aż 20 tys. Nie wspominając już o sekcji komentarzy. To samo tyczy się mediów społecznościowych, gdzie gracze wyrażają swoje niezadowolenie. Zobaczcie poniżej kilka „śmiesznych”, ale gorzkich „memów”:

„Dostajemy kolejną wersję GTA V lol Rockstar, nigdy nie wyda GTA VI” W dymku: „Dzień dobry słoneczko!”

„Dorastanie to uświadomienie sobie, że nigdy nie dostaniemy GTA VI”

„Kiedy dowiedziałem się, że nie ma daty premiery GTA VI wcześniej niż w 2025 roku”

„Wszyscy przygotowujemy się na GTA VI na PlayStation Showcase”

Czekacie na kolejną odsłonę serii? Dobra to raczej jest pytanie retoryczne. A może są gracze, których ten cykl kompletnie nie interesuje. Dajcie znać!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się