Cosplay Triss z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, Premier Mateusz Morawiecki, Trevor ze zdziwioną miną z GTAV

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – rewelacyjny cosplay Triss, Morawiecki o esporcie w Polsce, a analityk o premierze GTA VI

Premier Mateusz Morawiecki wypowiedział się na temat esportu i najpewniej popełnił gafę. Ewentualnie tylko on wie, o co w zasadzie mu chodziło. W jakiś sposób chciałby przy pomocy komputerów… wyciągnąć dzieci od siedzenia przed komputerami.

Utalentowana cosplayerka, Mira Ladovira, postanowiła podzielić się w social mediach zdjęciami swojej kreacji Triss z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Modelka niedawno prezentowała Yennefer, więc jest idealna okazja, by porównać ze sobą obie bohaterki w jej wydaniu.

Analityk branży zweryfikował dane, które opublikowało Take-Two. Według nich firma miałaby się mocno wzbogacić w 2024 roku, co można interpretować jako ewentualny rok premiery wyczekiwanego GTA VI. Te i pozostałe newsy znajdziecie w zbiorówce poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%