UFL - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

UFL wspierane przez kolejny klub. Drużyna ze Szkocji dołącza do gry

W styczniu ujrzymy rozgrywkę z UFL, a w międzyczasie zapowiadane są kolejne partnerstwa. Tym razem potwierdzono współpracę ze znanym klubem ze Szkocji.

Celtic Football Club potwierdziło, że nawiązało współpracę z nową piłkarską produkcją. UFL zostało oficjalnym partnerem słynnego klubu z siedzibą w Glasgow. Jaki będzie to miało wpływ na grę? Na razie możemy tylko gdybać.

Celtic FC z dumą ogłasza ekscytującą współpracę z UFL, grą piłkarską nowej generacji opartą na zasadach „fair to play”. Razem będziemy przeciwstawiać się konwencjom gier piłkarskich!

– czytamy na Twitterze Celtic Football Club

Produkcja Strikerz Inc. co chwila znajduje kolejne wsparcie Niedawno potwierdzono, że ambasadorami gry zostali Oleksandr Zinchenko, Roberto Firmino oraz Romelu Lukaku. A to zapewne nie wszystkie gwiazdy, które wesprą twórców projektu.

W ciągu najbliższych tygodni mamy wreszcie ujrzeć pokaz rozgrywki z nowej gry piłkarskiej. Do tej pory twórcy raczyli nas materiałami na silniku tego tytułu, jednak poza nimi nie widzieliśmy konkretnych pokazów rozgrywki. Takowe powinny pojawić się do końca stycznia.

Nie znamy daty premiery ani konkretnych platform docelowych, na jakie zmierza UFL. Dodatkowo twórcy nadal nie podzielili się wieloma istotnymi szczegółami swojej produkcji, więc warto poczekać na kolejne ogłoszenia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%