GTA Online - Franklin Clinton
0 komentarzy

Gracze GTA Online mogą się cieszyć. Aktualizacja wprowadza nowy tryb gry

Rockstar rozpieszcza fanów GTA Online, ale tylko ich – inni wciąż muszą zadowolić się zasadniczym brakiem informacji o przyszłości cyklu. Nowy patch trochę jednak ułatwia czekanie.

Mało który wydawca tak mocno wspiera swój tytuł, jak Rockstar. No ale mogliby już zapowiedzieć kolejną część…

GTA Online z nowym trybem

Twórcy serii Grand Theft Auto przyzwyczaili nas do tego, że do segmentu Online regularnie trafia nowa zawartość. Tym razem, w kolejnym tygodniowym patchu, możemy liczyć na dodatkowy tryb gry, parę promocji i nowy pojazd.

Najciekawszy wydaje się zupełnie nowy tryb gry, w którym dwójka graczy będzie miała okazję wcielić się we Franklina i Lamara. Dwóch bohaterów znanych z głównej fabuły gry musi obronić przez 4 minuty sklep. Problem w tym, że zginąć mogą tylko jeden raz, a nacierają na nich gracze z nielimitowanym życiem. Ci jednak, w przeciwieństwie do pokaźnego arsenału bohaterów, do dyspozycji mają jedynie dwururki. Brzmi jak kolejna wariacja „hordy”, ale z dość ciekawym twistem.

Jak donosi popularny data miner cyklu GTA, Tez2, do gry trafi mnóstwo nowych przecen i promocji. Do tego fani pojazdów mogą odłożyć 2,480,500 dolarów na zakup nowego motocykla – Shinobi. Oczywiście pojawi się też parę nowych zleceń i pobocznych aktywności, w tym nagród za m.in. wyścigi. Konkretne zestawienie nowości w aktualizacji nie zostało jeszcze opublikowane, ale Rockstar najpewniej zrobi to wkrótce.

Swoją drogą – wiedzieliście, że Take-Two być może zdradziło orientacyjne okienko wydawnicze GTA VI? Miejmy nadzieję, że prośby graczy zostaną w końcu wysłuchane.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się