PS Plus wrzesień 2021 - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

2 komentarze

Nowe wcielenie PS Plus coraz bliżej. Sony wycofuje doładowania PS Now ze sklepów

Sony rzekomo szykuje sporo zmian w PS Plus, a teraz pojawiły się kolejne poszlaki wskazujące, że do ich wprowadzenia pozostało niewiele czasu. Firma wycofuje doładowania PS Now ze sklepów w Wielkiej Brytanii.

Doładowania PlayStation Now mają zniknąć ze sklepów na Wyspach do 21 stycznia – podaje serwis GamesBeat. Co więcej, doładowania te zniknęły już kilka tygodni temu z półek sklepowych w USA i Kanadzie. Wycofanie doładowań PS Now dotyczy zarówno sklepów stacjonarnych, jak i ofert online.

PlayStation skontaktowało się z GamesBeat i poinformowało, że odsuwa się od takiej formy sprzedaży PS Now, aby skupić się na standardowych doładowań PlayStation Network, za które również można kupić PS Now. Patrząc jednak na niedawne doniesienia wiarygodnych źródeł dotyczące zmian w usługach PlayStation, chyba mało kto wierzy w takie uzasadnienie.

Nowe PS Plus ma oferować trzy progi subskrypcji. Każdy z progów zaoferuje inną zawartość, a trzeci próg pozwoli nawet na granie w gry ze starszych generacji. Więcej informacji o możliwych zmianach w usłudze znajdziecie poniżej.

Nowa wersja PS Plus ma podobno zadebiutować jeszcze wiosną bieżącego roku. PlayStation wstrzymuje się na razie jednak z ujawnieniem usługi i na więcej konkretów na jej temat musimy jeszcze poczekać. Niemniej zmiany w popularnym PlayStation Plus były nieuniknione. Chyba każdy się spodziewał, że Sony prędzej czy później zareaguje na popularność Game Passa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%