Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod Netflix jaskier Burn Butcher Burn - (BBB)

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Ten mod dodaje do Wiedźmina 3 piosenkę Jaskra z nowego sezonu serialu Netflixa

Drugi sezon netflixowych przygód Geralta z Rivii przyciągnął ostatnio sporo widzów przed ekrany. Wielu zachwala sobie utwór Jaskra, który mogliście usłyszeć w jednym z odcinków. Oto mod, który dodaje go do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Autorem Netflix jaskier Burn Butcher Burn – (BBB) jest XProoo, który postanowił wzbogacić repertuar ulicznych grajków o pieśń z poniższego nagrania. Na ten moment dostępna jest jedynie wersji modyfikacji w języku angielskim, ale jej autor zaoferował, że po prośbach może uwzględnić także pozostałe warianty językowe. Wszystko zależy od zainteresowania graczy.

Co ważne, XProoo stworzył także wariant swojego dzieła, który wzbogaca menu główne gry Wiedźmin 3 o wymienioną piosenkę. Można zainstalować obie wersje, aby i po uruchomieniu gry usłyszeć Jaskra, i podczas przechadzania się ulicami miast po wczytaniu zapisu. Jest to przyjemny wybór, który niejednej osobie powinien przypaść do gustu.

Netflix jaskier Burn Butcher Burn – (BBB) możecie pobrać stąd.

Chętni na więcej netflixowych smaczków w trzecim Wiedźminie? Zachęcam zajrzeć tutaj, by dowiedzieć się więcej na temat moda, który wzbogaca produkcję o nietypowy obraz z Ciri, Geraltem i Vesemirem. Ten znacznie upiękni wystrój Waszej posiadłości Corvo Bianco.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się