Kirby and the Forgotten Land - Kirby strzela do wroga z kolorowego pistoletu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Kirby and the Forgotten Land to najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra do co-opa. Zobaczcie zwiastun

Kirby and the Forgotten Land to kolejne wcielenie uroczego ludzika ze stajni Nintendo, który tym razem nieco nakombinuje w swoim gameplay’u. Nieco zmieniona forma kamery i wiele innych nowości. Rzućcie okiem na świeży trailer.

Kirby to ten pocieszny różowy „kulek”, który ma supermoc wsysania przeciwników i przejmowania ich zdolności. Podczas niedawnego Nintendo Direct (pokazu pokroju State of Play u PlayStation) zapowiedziano kolejną odsłonę jego przygód. Jak się okazuje, produkcja zaoferuje także tryb kooperacji. Zobaczcie świeży zwiastun, który prezentuje współdzieloną z drugim graczem rozgrywkę.

Warto pamiętać, że Wasz kompan nie wciela się już w Kirbiego, a w jego pomocnika – Bandana Waddle Dee. Ten posiada nieco inny zestaw skilli, więc rozgrywka wtedy będzie się również nieco różnić, przynajmniej pod kątem zestawu mechanik.

Przekaż kontroler Joy-Con kumplowi, aby zagrał jako dzierżący włócznię Bandana Waddle Dee i pomóżcie sobie nawzajem w eksploracji i walce w tym kolorowym świecie. Podczas gdy Kirby może unosić się w powietrzu i wsysać wrogów, Bandana Waddle Dee może obracać się i dźgać swoją wytrzymałą włócznią. Znajdźcie przyjaźń w tym zapomnianym świecie i uratujcie Waddle Dees!

– czytamy na stronie produkcji

Premiera Kirby and the Forgotten Land odbędzie się 25 marca 2022 roku. Gra zmierza tylko i wyłącznie na konsole Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi innych exclusive’ów na ten rok, które wyjdą na sprzęcie Big N, zapraszam do tego newsa. Nie zabrakło innych perełek przewidzianych na najbliższe miesiące.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%