in nightmare ps5 ps4
0 komentarzy

In Nightmare, czyli nowy horror ekskluzywny dla PS4 i PS5 z datą premiery

In Nightmare to ciekawie zapowiadająca się produkcja, łącząca poważną tematykę z estetyką przypominającą Little Nightmares. Znamy datę premiery na PS4 i PS5.

Trochę jak Among the Sleep, trochę jak Little Nightmares.

Nowy horror tylko na PS5 i PS4

In Nightmare to produkcja zapowiedziana już jakiś czas temu. Szczególnie powinni zainteresować się nią posiadacze konsol PlayStation. Na ten moment deweloperzy informują bowiem, iż produkcja ukaże się tylko na sprzęcie Sony.

Zgodnie z najnowszym trailer-gameplayem opublikowanym w sieci, tytuł ukaże się 24 marca. Co ciekawe, tego dnia wyjdzie zarówno wersja na poprzednią generację, jak i obecną. Twórcy przewidzieli także wydania fizyczne, ale nie wiemy, czy będą dostępne w Polsce. Niemniej wygląda to ciekawie.

Rozgrywka przedstawiona została z rzutu izometrycznego, a gracze nie tylko muszą bronić się przed potworami, ale także rozwiązywać zagadki. Wszystko może niejako przypominać pomysły z Among the Slepp – w In Nightmare również wcielimy się w małego chłopca, który został uwięziony w krainie snów.

Najciekawszym punktem produkcji wydaje się jednak historia. Główny bohater nie może poradzić sobie z rozstaniem swoich rodziców, więc trafił do świata, w którym koszmary przybierają bardzo cielesną formę. To właśnie zadaniem gracza będzie przetrwanie i, finalnie, ucieczka z tej krainy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%