Gran Turismo 7 - Daytona International Speedway

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

W Gran Turismo 7 powróci kolejna mapa uwielbiana przez graczy

Mam nadzieję, że stęskniliście się za poprzednimi torami wyścigowymi z wcześniejszych odsłon ścigałek od Polyphony Digital. W Gran Turismo 7 zobaczycie ponownie jeszcze jedną z lubianych przez graczy map.

Niedawno przy pomocy materiału wideo twórcy GT7 potwierdzili, że w ich produkcji powróci trasa Deep Forest Raceway. To nie koniec ponownych wcieleń dawnych map. Na twitterowym profilu PlayStation pojawił się wczoraj poniższy wpis, w którym ogłoszono tę pozytywną dla fanów wieść.

Daytona International Speedway powróci do Gran Turismo 7 4 marca: http://play.st/3aWutdl.

Niestety, na ten moment należy zadowolić się samą grafiką z powyższego tweeta. Sam liczyłem, że np. po przejściu przez przez link z niego uruchomi się nagranie z pokazem gameplay’u. Ku mojemu zaskoczeniu jednak przekierowało mnie do PS Store, by ewentualnie zakupić grę w przedsprzedaży.

Daytona International Speedway to specjalny tor, podczas którego odbywa się wyścig NASCAR Daytona 500. Posiadacze GT5 i GT6 powinni być już obyci z tą trasą, ponieważ to właśnie tam wcześniej się pojawiła. Jestem ciekaw, jak spore będą odczuwalne zmiany względem rozgrywki z wcześniejszych części.

Premiera Gran Turismo 7 planowana jest na 4 marca 2022 roku. Produkcja pojawi się wyłącznie na konsolach PS4 i PS5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%