Nowa aktualizacja do Call of Duty Warzone powinna ulżyć niektórym graczom

Call of Duty: Warzone Pacific - grafika
PC PS4 PS5

Call of Duty Warzone znajduje się obecnie na półmetku bieżącego sezonu. Z tej okazji spodziewaliśmy się raczej dużej aktualizacji, ale dostaliśmy coś raczej… skromnego.

Raven wyjaśnia, że skupiono się na załataniu krytycznych problemów graczy konsolowych.

Call of Duty Warzone z nową aktualizacją

Warzone obecnie przeżywa swoją “drugą młodość” – do gry już jakiś czas temu trafiła zupełnie nowa mapa i mnóstwo niewidzianego dotąd wyposażenia. Z tego względu deweloperzy z Raven Software starają się regularnie przedstawiać graczom nową zawartość i poprawki istniejących problemów. Szkoda, że nowy patch wydaje się dość… skąpy.

Być może to wina tego, do czego przyzwyczaił nas Warzone, a być może to kwestia skupienia się na załataniu problemów graczy konsolowych. Niemniej najnowsza aktualizacja wprowadza dość mało zawartości do gry.

Chcielibyśmy przedstawić aktualizację dotyczącą wydajności Warzone na konsolach. Wraz z jutrzejszą łatką w połowie sezonu, będziemy udostępniać pierwsze poprawki, które pomogą złagodzić wiele różnych problemów napotkanych zarówno na Xboxie, jak i PlayStation.

Raven Software na Twitterze

O problemach na konsolach słychać już od dawna. Gracze napotykają nie tylko błędy i muszą zmierzyć się ze słabą wydajnością, ale gra potrafi nawet zawiesić konsolę. Miejmy więc nadzieje, że udostępniona dziś łatka naprawi chociaż część z tych najbardziej krytycznych.

Oto, ile nowy patch zajmuje dla poszczególnych platform:

  • PlayStation 5: 4.8 GB
  • PlayStation 4: 4.8 GB
  • Xbox One Series X i S: 5.1 GB
  • Xbox One: 5.1 GB
  • PC: 3.9 GB (Warzone) 8.0 GB (Warzone i Modern Warfare) 

Przewidziano jednak nową zawartość. Do gry trafiła paczka inspirowana anime Attack on Titan. Wygląda co najmniej dziwacznie, a Levi średnio przypomina samego siebie. Oprócz tego nowy operator, tryb Plunder i cała garść poprawek do broni i dodatków do nich. Kompletną listę poprawek znajdziecie tutaj.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie