Wiedźmin 3 Dziki Gon Cosplay - Triss - Mira Ladovira - nikolay_photo - borodkina_cos_photo - Triss w bieliźnie leży na poduszce

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Spodobała się Wam Yen tej modelki, to teraz zobaczcie jej cosplay Triss

Na początku tygodnia omówiłem świetny cosplay Miry Ladoviry, w którym to wcielono się w Yennefer w stroju z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Chwilę później modelka pochwaliła się swoją kreacją innej miłości Geralta – Triss. Zobaczcie, jak wypadła i w tej roli.

Za poniższe fotografie odpowiedzialna jest dwójka docenianych fotografów ze świata cosplay’ów. Mowa w tym przypadku o Kristinie Borodkinie (IG: @borodkina_cos_photo) i Nikolay’u Zharovie (IG: @nikolay_photo). Prace wymienionych artystów już niejednokrotnie pojawiały się na naszej stronie, dlatego część z Was powinna już kojarzyć wymienione nazwiska.

Jeśli miałbym wybierać między Triss a Yennefer Miry Ladoviry, to wybrałbym zdecydowanie tę pierwszą i to nie dlatego, bo należę do fanów tej postaci. O wiele bardziej przypadła mi do gustu charakteryzacja, w tym świetnie wykonana skórzana kurtka. Ta prezentuje się jak wprost wyrwana z dzieła CD Projekt RED.

Nie zabrakło także nieco bardziej pikantnych ujęć, których podobne wersje można było kilka razy uświadczyć w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Moje oko przykuło także zdjęcie w turkusowej sukni, której nie brakuje rewelacyjnie wyglądającego złotego wykończenia.

A według Was która czarodziejka prezentuje się lepiej w wykonaniu Miry Ladoviry? Zachęcam do dyskusji w sekcji komentarzy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%