Spodobała się Wam Yen tej modelki, to teraz zobaczcie jej cosplay Triss

Wiedźmin 3 Dziki Gon Cosplay - Triss - Mira Ladovira - nikolay_photo - borodkina_cos_photo - Triss w bieliźnie leży na poduszce
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Na początku tygodnia omówiłem świetny cosplay Miry Ladoviry, w którym to wcielono się w Yennefer w stroju z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Chwilę później modelka pochwaliła się swoją kreacją innej miłości Geralta – Triss. Zobaczcie, jak wypadła i w tej roli.

Za poniższe fotografie odpowiedzialna jest dwójka docenianych fotografów ze świata cosplay’ów. Mowa w tym przypadku o Kristinie Borodkinie (IG: @borodkina_cos_photo) i Nikolay’u Zharovie (IG: @nikolay_photo). Prace wymienionych artystów już niejednokrotnie pojawiały się na naszej stronie, dlatego część z Was powinna już kojarzyć wymienione nazwiska.

Jeśli miałbym wybierać między Triss a Yennefer Miry Ladoviry, to wybrałbym zdecydowanie tę pierwszą i to nie dlatego, bo należę do fanów tej postaci. O wiele bardziej przypadła mi do gustu charakteryzacja, w tym świetnie wykonana skórzana kurtka. Ta prezentuje się jak wprost wyrwana z dzieła CD Projekt RED.

Nie zabrakło także nieco bardziej pikantnych ujęć, których podobne wersje można było kilka razy uświadczyć w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Moje oko przykuło także zdjęcie w turkusowej sukni, której nie brakuje rewelacyjnie wyglądającego złotego wykończenia.

A według Was która czarodziejka prezentuje się lepiej w wykonaniu Miry Ladoviry? Zachęcam do dyskusji w sekcji komentarzy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie