eFootball - piłkarz cieszy się na boisku, Geralt i Yennefer przytulają się namiętnie, żołnierz z Battlefield V w nietypowym świetle

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – eFootball na premierę to „w zasadzie demo”, Battlefield V za darmo i radny PiS „przeciwko Yennefer”

Drodzy Czytelnicy! Od dziś możecie zgarnąć Battlefield V za darmo, a jeżeli się pospieszycie, otrzymacie też jeszcze Battlefield 1. Taka okazja pewnie prędko się nie powtórzy, dlatego radzę się pospieszyć.

Konami w dość niecodzienny sposób odniosło się do eFootball, czyli nowego-starego PES-a. Według wydawcy gra ma być na premierę czymś w rodzaju „demo”, a reszta zawartości dojdzie później za darmo lub odpłatnie. Na szczęście są też nieco lepsze wieści.

Jeden z radnych PiS przeciwstawił się pomysłowi nazwania drzewa imieniem Yennefer, czyli ukochanej z Geralta z serii Wiedźmin. Jak się ta historia potoczyła? Więcej o tym przeczytacie w jednym z naszych artykułów. Dziś, jak codziennie, powstała masa tekstów o najciekawszych wiadomościach ze świata gamingu, dlatego sprawdźcie, czy jesteście na bieżąco.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się