Projektant PS5 - Mark Cerny

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

Szukacie już drugiego dysku SSD M.2 do PS5? Oto propozycja projektanta konsoli

Projektant PS5 postanowił polecić graczom konkretny dysk SSD M.2 do PS5. Mark Cerny zdecydował się na zakup rozwiązania od Western Digital.

Sony rozpoczyna już testy istotnej funkcji PlayStation 5. Niedługo wszyscy gracze zainstalują dodatkowy, wewnętrzny dysk SSD M.2 w swojej konsoli i zwiększą tym samym możliwą do zainstalowania liczbę gier i aplikacji. Konkretnej daty udostępnienia nowości nadal brakuje, ale najpewniej nie jest ona odległa.

Warto jednak pamiętać, że nie każdy dysk SSD M.2 zadziała z PS5. Poznaliśmy już kilka dedykowanych konsoli modeli i już teraz jest w czym wybierać. Swoim typem postanowił podzielić się słynny projektant pracujący w PlayStation.

Mark Cerny zdecydował się na WD_BLACK SN850. Projektant zaznaczył jednak, że na rynku jest dostępnych parę wartych uwagi opcji, ale ostatecznie wyłożył swoje pieniądze na opcję od Western Digital.

O tym konkretnym modelu SSD M.2 pisaliśmy już w tym artykule, gdzie znajdziecie też jego specyfikację. Przypomnę tylko polskie ceny urządzenia:

  • 500 GB – 663,99 zł
  • 500 GB z radiatorem – 746,99 zł
  • 1 TB – 1 050,99 zł
  • 1 TB z radiatorem – 1 160,99 zł
  • 2 TB – 2 322,99 zł
  • 2 TB z radiatorem – 2 405,99 zł

Nie jest to więc najtańsze rozwiązanie, ale jeśli instalujecie na swojej konsoli wiele gier, być może warto je rozważyć. Dodatkowe miejsce zawsze się przydaje. Szczególnie jeśli gracie na tylko jednej platformie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się