PlayStation DualSense McDonald's Edition

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

PlayStation chyba bardzo nie spodobał się DualSense nawiązujący do McDonald’s

Wygląda na to, że fani McDonald’s i PlayStation mogą pożegnać się z jedzeniowym DualSense. Sony nie zgodziło się na rozdawanie kontrolera.

Niedawno podzieliliśmy się z Wami ciekawostką w postaci kontrolera DualSense nawiązującego do McDonald’s. Specjalny pad miał trafić do graczy jako nagroda w ramach wydarzenia Stream Week organizowanego przez australijski oddział słynnego fast-fooda.

Całe wydarzenie wzbudziło mocno mieszane uczucia i oczywiście nie umknęła uwadze Sony. Wygląda na to, że Niebiescy nie są fanami promowania niezdrowego jedzenia swoimi kontrolerami i zablokowali akcję. Stream Week odbędzie się później, ale gracze nie zgarną już limitowanych DualSense.

Sony PlayStation nie zgodziło się na wykorzystanie kontrolera w materiałach promocyjnych związanych z wydarzeniem Stream Week, przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Przekładamy Stream Week w McDonald’s. Kontrolery Sony PlayStation nie będą brane pod uwagę przy rozdawaniu nagród.

– czytamy w ogłoszeniu McDonald’s
Źródło: Press Start

Sam kontroler wyglądał ciekawie i mógł się też podobać. Niemniej trudno się dziwić, że PlayStation zareagowało. Biorąc pod uwagę liczne słowa krytyki kierowane w stronę akcji przez graczy, reakcja była właściwie nieunikniona. Jeśli dziwnym zbiegiem okoliczności mieszkacie w Australii i liczyliście, że uda Wam się zgarnąć kontroler, chyba możecie o tym zapomnieć.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się