eFootball - walka o piłkę - piłkarze na boisku

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

eFootball na premierę „to w zasadzie wersja demo”. Konami zdradziło masę szczegółów o grze

Konami podzieliło się w sieci kolejnymi szczegółami o zbliżającym się jesienią eFootball, czyli kontynuacji serii PES o innej nazwie. Informacje, których udzielił wydawca niekoniecznie każdemu muszą się spodobać.

Cóż, nie będę ukrywał, że z każdym kolejnym artykułem o eFootball coraz bardziej mam poczucie, że mam do czynienia z zupełnie innym tytułem, niż myślałem na początku. Choć model biznesowy F2P z początku brałem za naprawdę dobry pomysł, teraz jestem coraz mniej do tego przekonany. Na oficjalnym profilu na Twitterze wydawcy gry możemy przeczytać między innymi następujące słowa:

Czy premiera „Early Autumn” to w zasadzie demo?

Pod wieloma względami tak. Chcemy, aby gracze mogli jak najszybciej zapoznać się z eFootball™, dlatego uruchomimy grę z ograniczoną liczbą drużyn i trybów. Dokładne szczegóły podamy później.

– informuje Konami na Twitterze

Na szczęście znalazły się trochę bardziej napawające mnie optymizmem słowa. Mam na myśli konkretnie kwestię grania mobilnego z pozostałymi platformami i samych downgrade’ów graficznych.

Czy eFootball™ to tylko gra mobilna na konsole?

eFootball™ został stworzony z myślą o konsolach, ale jest to platforma, z której każdy może korzystać. Gra będzie w pełni wykorzystywać możliwości sprzętowe każdego obsługiwanego urządzenia.

– informuje Konami na Twitterze

Czy grafika next-genów zostanie obniżona, aby móc grać z użytkownikami urządzeń mobilnych?

Wprowadzimy poprawki graficzne do wersji mobilnej, ale grafika na next-genowych konsolach i komputerach PC nie zostanie obniżona.

– informuje Konami na Twitterze

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się