Astro's Playroom - roboty

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

Nowa gra twórców Astro’s Playroom to nie kolejne „demo”

Team ASOBI przypomina, że przygotowuje zupełnie nowy projekt. Twórcy Astro’s Playroom szykują najbardziej ambitną grę w swojej historii.

Niedawno poznaliśmy pierwsze szczegóły najnowszej produkcji Team ASOBI. Bez większego zaskoczenia, będzie to gra akcji z elementami humorystycznymi i „kreatywnymi sekwencjami rozgrywki”. Brzmi dobrze. Po świetnym Astro’s Playroom raczej jestem spokojny o nowe dzieło tego studia.

Dodatkowo optymizmem mogą napawać nowe wieści od zespołu. Studio zaktualizowało swoją stronę internetową. W jednej sekcji pojawia się wzmianka, że nowa gra ASOBI jest przy okazji tą najbardziej ambitną.

Jesteśmy nowym i dynamicznym PlayStation Studio z siedzibą w tętniącym życiem Tokio, w Japonii. Tworzymy najwyższej jakości gry na PlayStation dla graczy w każdym wieku. Nasze najnowsze dzieła to cieszące się uznaniem krytyków Astro Bot: Rescue Mission na Playstation VR oraz Astro’s Playroom na PlayStation 5. Obecnie ciężko pracujemy nad naszą najambitniejszą grą!

– czytamy na stronie Team ASOBI

Oczywiście takie oświadczenia to nic nadzwyczajnego. Weźmy jednak pod uwagę, że ostatnia gra z Astro była krótka, „darmowa” i niespecjalnie rozbudowana. Choć Playroom było bardzo dobre, nadal traktowałbym je jako swego rodzaju technologiczne demo, które ubrano w płaszczyk niedużej gry.

Teraz wiele wskazuje na to, że kolejna gra Team ASOBI to większa, pełnoprawna gra. Jeśli lubicie produkcje tego studia, możecie się już cieszyć. Miejmy nadzieję, że zapowiedź tajemniczego projektu nie jest odległa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się