nowe gry PS4 i PS5 - logo PlayStation

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

Sprawdźcie premiery na PS4 i PS5. Gra z PS Plus, pokręcony horror i ptasia przygoda

Pora przygotować swoją konsolę na nowe gry. W tym tygodniu w ręce posiadaczy PlayStation trafi kilka intrygujących produkcji.

Nowe gry pojawiają się na konsolach i komputerach co tydzień. Tradycyjnie przybywam, aby przybliżyć Wam premiery tego tygodnia na PS4 i PS5. Tym razem nie zapoznamy się z wielkimi i bardzo rozpoznawalnymi produkcjami, ale znajdzie się kilka ciekawych gier, na które warto rzucić okiem.

3 sierpnia ukaże się In Sound Mind, czyli dobrze zapowiadający się horror psychologiczny. Od tego samego dnia ogramy też Hunter’s Arena Legends, które jest częścią sierpniowej oferty PlayStation Plus.

5 sierpnia również zaoferuje dwie premiery. Na fanów sportowych wrażeń czeka Dodgeball Academia, a miłośnicy oryginalnych gier zapoznają się z The Falconeer: Warrior Edition.

Ostatnią premierę tygodnia zbadamy 6 sierpnia. To właśnie wtedy ukaże się Zengeon, czyli kolorowy roguelite pozwalający na grę solo lub w kooperacji ze znajomymi.

Jeśli szukacie gier na każdą platformę, sprawdźcie nasze zapowiedzi tygodnia. W najbliższych dniach nie zabraknie mniej znanych, ale naszym zdaniem zdecydowanie wartych uwagi produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się