Battlefield 2042 - Exodus Short Film - statek na morzu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Rezerwujcie czas dla Battlefield 2042 Exodus! Twórcy pokażą krótki film fabularny

Choć do premiery Battlefield 2042 jeszcze kilka tygodni, twórcy cały czas zasypują fanów nowymi materiałami. W przyszłym tygodniu zobaczymy krótki film fabularny, który opowie o fabule gry.

Już 12 sierpnia (czwartek) o godzinie 17:00 na YouTube pojawi się Exodus Short Film, który dziś zapowiedzieli twórcy. Poniżej możecie zobaczyć jego trailer. W mojej opinii całość prezentuje się niezwykle intrygująco, choć nie zobaczymy na nim ujęć odmiennych od tych z poprzednich wideo.

Wygląda na to, że Exodus opowie o wydarzeniach, które doprowadziły do wojny w 2042 roku. Myślę, że twórcy przygotowali naprawdę skondensowaną dawkę historii, ponieważ całość ma trwać jedynie 9 minut i 7 sekund. Tak przynajmniej możemy wyczytać z tweeta PlayStation Game Size.

Sam jestem ciekaw, jakie jest podłoże fabularne nadchodzącego Battlefield 2042. Na podstawie informacji, których dotychczas udzielili nam sami deweloperzy lub insiderzy, stawiam na silne powiązanie z kataklizmem klimatycznym. Może największe mocarstwa świata nie potrafiły się dogadać w tej kwestii? W mojej opinii jest to bardzo prawdopodobne. Czy tak będzie? Okaże się za ponad tydzień.

A Wy jakie macie pomysły odnośnie fabuły BF2042? Pochwalcie się w komentarzach, a może wspólnie dojdziemy do ciekawych teorii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się