logo PSN - usługi, do której internauta kupił doładowanie

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Kupił doładowanie PSN i otrzymał miły prezent

Jeden z graczy PlayStation zakupił w Ameryce doładowanie PSN. Musiał się nieźle zdziwić, gdy nie otrzymał po prostu samej karty z kodem doładowującym. W ramach bonusu otrzymał także zestaw słuchawek Sony.

O tym niezwykle miłym dodatku poinformował użytkownik Reddita o nicku OhNoHeHasAirPodsIn (ciekawy zbieg okoliczności z tą nazwą, prawda?). Zakupił on w amerykańskim sklepie doładowanie do PSN w formie karty podarunkowej. Wyobrażam sobie jego minę, gdy zobaczył, że dostał gratis do swojego doładowania.

Próbowałem ustalić, gdzie dokładnie redditor zakupił powyższy produkt, jednakże moje wnikliwe dochodzenie zakończyło się niepowodzeniem. Na ten moment w Polsce nie znajdziemy podobnej oferty, ale czy tak dużo OhNoHeHasAirPodsIn zyskał? Cóż, myślę, że nie.

Zestaw słuchawkowy z powyższego zdjęcia wygląda na model Sony MDR-E9LP, który w sieci można znaleźć za około 30 zł. Według wielu internautów nie jest to urządzenie cechujące się świetną jakością dźwięku, czego raczej nie da się oczekiwać w przypadku sprzętu za taką kwotę. Mimo to, sam uważam, że lepiej coś dostać za darmo niż nie dostać wcale. Ciekawe, czy może i do naszego kraju zawitają takie pakiety za niedługo.

PlayStation w ostatnim czasie lubi obdarowywać swoich fanów prezentami. Słyszeliście może o graczu, który dostał za darmo miesiąc abonament PS Plus za darmo? Więcej o tym przeczytacie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się