Testy Need for Speed Unbound już niebawem? EA nagrodzi graczy darmowymi grami

Need for Speed Unbound niebawem będzie testowany przez graczy?
Newsy PC PS5 Xbox Series

Wychodzi na to, że Need for Speed Unbound faktycznie może ukazać się w tym roku. Dosłownie za rogiem mają być zewnętrzne testy gry. W nagrodę uczestnicy otrzymają gry za darmo.

Znany insider Tom Henderson zaledwie wczoraj ujawnił nowe informacje na temat kolejnej części uwielbianego cyklu Need for Speed. Jasne, następna gra już wyciekała i to kilkukrotnie. Teraz jednak poznaliśmy spodziewaną datę premiery i pełen tytuł gry. Need for Speed Unbound, bo o nim mowa, może wyjść nawet w tym roku, choć nie są to oficjalne informacje.

Teraz Henderson powrócił z nowymi rewelacjami. EA rozsyła graczom i członkom swojego programu Playtester (do którego zapisać się można w tym miejscu – czasami możliwe jest testowanie gier online, a nie w siedzibie studia) tajemnicze ankiety. Oczywiście nie wynika z nich bezpośrednio, że chodzi o nowego NFS-a, ale można tak założyć. W kwestionariuszu znajdziemy ponoć sporo pytań dotyczących gier wyścigowych, w tym poprzednich NFS-ach. Wedle Hendersona, Unbound to jedyna gra wyścigowa EA, która ma ukazać się w ciągu najbliższego pół roku.

EA podkreśla, że do wzięcia udziału w testach potrzeba przede wszystkim stabilnego i szybkiego łącza internetowego – co najmniej 100 Mb/s. Do tego musimy mieć mikrofon, kamerkę internetową, kontroler od PlayStation lub Xbox oraz komputer, który… nie musi być gamingowy. Wynika z tego, że testy najpewniej odbędą się w chmurze.

Ten konkretny playtest będzie trwał od 13 do 18 października przez sześć godzin dziennie. Playtesterzy zostaną nagrodzeni wyborem czterech tytułów z biblioteki EA. Uważa się, że Need for Speed Unbound zostanie wydany 2 grudnia 2022 roku wyłącznie na konsolach obecnej generacji.

– zaznacza Tom Henderson na Insider Gaming

Są więc nagrody na zachętę i docelowy termin testów. Czy faktycznie może chodzić o Unbound? Patrząc na rzekomo rychłą premierę gry – jak najbardziej. Zastanawiające jednak jest to, że do tej pory EA oficjalnie nie potwierdziło istnienia produkcji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie