Horizon Forbidden West na PS5 w super promocji. Tak tanio jeszcze nie było!

Horizon Fornbidden West - Aloy
Newsy PS5

Pojawiła się świetna okazja do kupienia gry Horizon Forbidden West w wersji na PlayStation 5. Prawie o połowę mniej niż zwykle.

Horizon Forbidden West zadebiutowało w lutym tego roku i z miejsca zostało okrzyknięte jedną z najładniejszych gier na najnowszej konsoli Sony. Wcale nas to nie dziwi. Produkcja urzeka przepięknymi krajobrazami, które łączą naturę z postapokaliptycznym światem.

Gracze po raz kolejny mają okazję wcielić się w Aloy, która wyrusza w podróż na zachód Ameryki. Znowu będzie musiała stoczyć boje z przebiegłymi maszynami, ale też ludźmi i zwierzętami. Po wydarzeniach z pierwszej części, zaczęli oni żyć w symbiozie. Sielanka długo jednak nie trwała, bo tajemnicza plaga zaczęła zagrażać wszystkim na Ziemi.

Kup Horizon Forbidden West o połowę taniej!

My mieliśmy oczywiście okazję zagrać w Horizon Forbidden West w momencie premiery. Naszą recenzję znajdziecie w tym miejscu. Produkcja nie zawiodła, więc tym bardziej jeśli nie mieliście okazji, to zaopatrzcie się w wymienioną grę już teraz. Takich perełek jest naprawdę mało na rynku!

Ale zaraz zaraz, przecież miało być o promocji, prawda? O Horizon Forbidden West można by się długo rozpisywać i tak właśnie zapomnieliśmy przejść do sedna. Zatem łapcie koniecznie Horizon Forbidden West na PS5 za 179 zł w Instant Gaming. Nie pożałujecie! Gra jest przeceniona prawie o połowę w porównaniu do PS Store. Lepszej okazji, może długo nie być!

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie