Sony wkurzyło graczy. PlayStation Stars może gwarantować pierwszeństwo w kolejce po pomoc techniczną

PlayStation Stars już w Polsce. Zbierajcie punkty i wymieniajcie je na gry
Newsy PS4 PS5

PlayStation Stars jest już dostępne w Azji, a wkrótce trafi również do Europy. Usługa pozwala na zdobywanie różnych nagród, ale pierwsi użytkownicy donoszą, że Sony przygotowało też pewien nieoczekiwany bonus.

Jak podaje japoński serwis Automaton, czwarty, czyli najwyższy, próg członkostwa PS Stars gwarantuje pierwszeństwo w oczekiwaniu na wsparcie pomocy technicznej PlayStation. Oznacza to, że najbardziej zaangażowani w zdobywanie punktów w usłudze gracze będą zawsze obsługiwani w pierwszej kolejności.

Zwiększanie progu członkostwa PlayStation Stars odbywa się poprzez wykonywanie specjalnych zadań, które gwarantują nam punkty. Członkowie PS Plus otrzymują dodatkowe punkty za zakupy dokonywane w PS Store oraz opłacanie Plusa. Oznacza to, że pierwszeństwo w obsłudze można uzyskać niebezpośrednio za robienie zakupów w sklepie Sony.

Nie jest żadnym zaskoczeniem, że gracze z Azji nie są zachwyceni tym pomysłem. W mediach społecznościowych można znaleźć komentarze osób żądających równego poziomu obsługi bez względu na to, czy ktoś korzysta z nowego rozwiązania wydawcy. Warto zaznaczyć, że członkostwo w PlayStation Stars jest darmowe, ale szybkie zdobywanie punktów potrzebnych do zwiększenia jego progu może wymagać ogrywania wielu różnych gier – nie jest to coś, co każdy zechce robić.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie