Ale wtopa. W FIFA 23 na PS5 przez przypadek można podejrzeć Mistrzostwa Świata w Katarze

FIFA 23 nie urazi ego słabszych graczy. Można wyłączyć krytykę
Newsy PS5

20 listopada rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022. Nieco wcześniej mają wystartować również w grze FIFA 23, ale zaraz… ktoś wybiegł przed linię.

Mistrzostwa Świata w grze FIFA 23 zostały przez przypadek włączone przez EA Sports. Nie całe i meczów rozpocząć nie można (niekończący się ekran ładowania), ale dzięki pomyłce poznaliśmy niektóre szczegóły rozgrywek.

Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze w FIFA 23

Sprawa dotyczy graczy na PlayStation 5. Tam, przez niedopatrzenie dewelopera, pojawiły się niektóre atrakcje i tryby, które powinny trafić do gry już niedługo, jeszcze przed startem MŚ 2022 w piłce nożnej.

Poznaliśmy zatem tryby, jakie pojawią się w grze w związku z mistrzostwami. Będą to: FIFA World Cup Live, FIFA World Cup Kick-Off, Online Tournament oraz FIFA World Cup 2022.

Ponadto dowiedzieliśmy się, że w piłce od EA Sports pojawi się na mistrzostwach więcej reprezentacji niż oficjalnie. Do turnieju na żywo zakwalifikowały się 32 zespoły. Na cyfrowej murawie wystąpi ich prawdopodobnie więcej. Doliczono się tutaj 42 reprezentacji.

Jak wspomniałem, nie rozpoczniemy jeszcze mistrzostw, ale gracze mogą po raz pierwszy przyjrzeć się interfejsowi trybu Mistrzostw Świata i nowemu schematowi kolorów. Zerknijcie na filmik poniżej.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie