The Callisto Protocol dostało nowy zwiastun. Poznajcie kolejne potwory z Black Iron Prison

The Callisto Protocol na PC już działa. Problem efektem głupiej pomyłki
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Tajemnicze zapowiedzi wreszcie zamieniły się w konkrety. W sieci pojawił się kolejny zwiastun The Callisto Protocol. Produkcja Striking Distance Studios zapowiada się na prawdziwą gratkę dla fanów survival horroru.

Zaprezentowany trailer skupia się na fabule, choć zapomnijcie, że poda Wam wszystko na tacy. Zwiastun jest tajemniczy, niepokojący, widowiskowy i – jak na The Callisto Protocol przystało – brutalny.

Zwiastun ujawnia też, że w grze pojawi się znana aktorka, Karen Fukuhara. Możecie ją kojarzyć z roli Katany w Legionie samobójców z 2016 roku oraz Kimiko Miyashiro z The Boys. Wygląda na to, że postać grana przez Fukuharę otrzymała istotną rolę w fabule produkcji Striking Distance Studios.

Gra ma być wspierana przez co najmniej rok po premierze. Gracze mogą spodziewać się darmowych aktualizacji oraz – choć jeszcze nie jest to nic pewnego – fabularnych DLC.

The Callisto Protocol ukaże się już 2 grudnia tego roku. Zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Niedawno potwierdzono, że produkcja nie trafi zbyt szybko do subskrypcji Xbox Game Pass.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie