Gry za darmo do sprawdzenia. Forza Horizon 5, FIFA 23 i kilka innych

Forza-Horizon-5
Newsy PC Xbox Series XOne

Weekend z darmowym graniem rozpoczął się na komputerach PC oraz konsolach Xbox. Do wypróbowania m.in. doskonałe wyścigi Forza Horizon 5.

Oto okazja na sprawdzenie niezłych gier za darmo. Kilka z nich możemy pobrać na PC w ramach darmowego weekendu na Steam, kolejne są dostępne na Xbox Series i Xbox One w ramach Free Play Days. Najbardziej cieszy możliwość pościgania się w Forza Horizon 5. Choć gra zadebiutowała w 2021 roku, to nadal najwyższa liga wyścigów. Tytuł można ogrywać podczas trwającego weekendu zarówno na blaszakach, jak i na wspomnianych konsolach Microsoftu

PC-towcy mogą też spędzić najbliższe dni z FIFA 23, czyli grą, która ma chyba tyle samo zwolenników co przeciwników. Jakby nie było, to najlepsza obecnie gała na rynku, zatem warto popykać w nią jeśli nie mieliści okazji.

Oprócz wspomnianych perełek, do ogrania czeka kilka mniejszych produkcji. Zerknijcie na listę i przy okazji klikajcie w linki, jeśli coś Was zainteresowało:

Gry za darmo do sprawdzenia na Steam (PC):

Powyższe tytuły na PC można pobierać i bawić się przy nich za darmo do 21 sierpnia, do godziny 19:00 czasu polskiego. Po tym czasie zostaną usunięte z naszej biblioteki gier.

Gry za darmo do sprawdzenia na Xbox Seriex/One:

Tutaj mała uwaga – żeby pobawić się za darmo przy wspomnianych grach na konsolach Xbox, należy posiadać abonament Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Live Gold.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie