Nowe Xbox Free Play Days. Chyba ktoś zapomniał o grach

Xbox Free Play Days ruszają. Xbox zapomniał o grach
Newsy Xbox Series XOne

Nowe Xbox Free Play Days już ruszają. Wszystko byłoby super, gdyby nie… zasadniczy brak gier. W ten weekend przetestujemy jedną pozycję.

Regularnie wracamy do Was z ofertą od Xbox nowych gier za darmo w ramach Free Play Days. Przez najbliższy weekend zagramy w… jedną grę. Tak, dobrze czytacie. Teraz już jest mi trochę głupio po ostatnim narzekaniu, gdzie dostaliśmy zaledwie dwie pozycje. Wtedy przynajmniej były to różnorodne tytuły, a możliwość pogrania w Diablo III zawsze kusi. Teraz nie ma nawet w połowie tak dobrze, choć bardzo konkretna grupa odbiorców powinna być zadowolona.

Microsoft oficjalnie ogłosił start nowych dni darmowego grania. Te rozpoczęły się już teraz i potrwają do godziny 8:59 w niedzielę. Posiadacze konsol Xbox oraz subskrypcji Xbox Live Gold albo Game Pass Ultimate mogą liczyć na przetestowanie WRC 10 FIA World Rally Championship. Fani gier wyścigowych mogą poczuć się względnie spełnieni, a reszta raczej nie ma tu czego szukać.

WRC to popularna marka gier wyścigowych, w których chodzi przede wszystkim o realistyczną fizykę modelu jazdy. Samochody zachowują się tu realistycznie, trasy oddano z pieczołowitością, a sam design pojazdów może zachwycić. Niestety, nie wszystko jest tu takie idealne. Na premierę na grę posypały się gromy za problemy techniczne, bugi oraz dość mało zawartości. Nie zmienia to faktu, że aktualnie tytuł ten wciąż potrafi dostarczyć mnóstwo emocji.

Xbox nie ma szczęścia do ostatnich ofert dla wielbicieli gier za darmo. Ostatnie Games with Gold to bodaj najmniej ciekawa oferta od bardzo dawna. Choć faktycznie są tam aż dwie gry (tak – „aż”), nie należą do jakiś szczególnie zachęcających.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie