To oferta ekskluzywna, darmowe zestawy tylko dla posiadaczy PS Plus

PS Plus Extra i Premium na styczeń 2023. Nowa oferta, ale bez jednej gry
Newsy PS4 PS5

Powracamy do Was z kolejną dawką darmowej zawartości do gier, którą mogą pobrać jedynie osoby opłacające abonament PS Plus.

Ostatnie dni są bardzo obfite w gratisy rozdawane posiadaczom abonamentu PS Plus. Ale to nie koniec prezentów, ponieważ znalazłem dla Was kolejne „dobroci”. Tym razem są to darmowe zestawy do Rocket League oraz Super Animal Royale.

PS Plus – zestawy za darmo tylko z abonamentem

Zanim opiszę, co nowego za darmo, przypomnę o prezentach, o których pisałem wcześniej. Może nie każdy trafił na starsze wiadomości, a warto skorzystać z nadarzających się okazji.

A z kolejnych rzeczy do pobrania za free mamy dwie rzeczy. Pierwsza to Rocket League – Zestaw PlayStation Plus. Pobierzesz go z PS Store, przechodząc pod ten link. Paczka zawiera ozdobę MMS RBY, wzór RBY Fale Ostrożności, eleganckie koła Metalwork i elektroniczny dopalacz RBY Trzy po trzy.

Drugi prezent to Super Animal Royale: Zestaw do Sezonu 5. Do pobrania pod tym linkiem. W zestawie znajdziemy przedmioty kosmetyczne, które nie wpływają na rozgrywkę, ale upiększają nasze postacie. Są to: Niebiesko-czarna parasolka, Niebiesko-czarny BGC, Niebiesko-czarny strój oraz Niebiesko-czarna wyrzutnia wróbli.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie