PlayStation zamieniło się kolorami? Karton po Xbox Series X hitem internetu

Xbox-Series-karton
Newsy PS5 Xbox Series

Czasem sam nie rozumiem, jak jedno zdjęcie wrzucone do sieci potrafi przyciągnąć uwagę graczy. Ale sami zobaczcie alternatywną rzeczywistość, w której to Xbox jest po niebieskiej, a nie po zielonej stronie mocy.

Na forum Reddit sporą popularność zdobyła poniższa fotka, która przedstawia nic innego, jak… pudełko po konsoli Xbox Series X. To, co stało się obiektem tysięcy komentarzy, to barwy, jakie na nim widzimy.

PlayStation zielone, a Xbox niebieski

Użytkownik forum okrasił swój karton takim oto opisem: Przypadkowo zostawiłem moje pudełko Series X w bezpośrednim świetle słonecznym, co dało mi zerknąć na alternatywną oś czasu, w której Xbox i PlayStation zamieniają kolory.

Zdecydowana część komentarzy dotyczy rozważań, w jakich barwach konsola Xbox wyglądałaby najlepiej. Dla niektórych graczy zieleń jest średnio trafiona i woleliby, żeby konsole Microsoftu promowano w czerwonych czy też złotych odcieniach.

Musze przyznać, że taki niebieski kolorek dla konsol Xbox wygląda całkiem fajnie. No, ale takie podmianki barw to rzeczywiście tylko w alternatywnej rzeczywistości… Zielone barwy Xbox są z nami od lat i prędzej się piekło spali, nim Microsoft zastosowałby jakieś zmiany w tej kwestii.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie