Wiemy, kiedy będzie można pobierać God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - wiemy, kiedy będzie można pobierać pliki gry
Newsy PS4 PS5

God of War Ragnarok debiutuje całkiem niedługo. Na tydzień przed premierą gracze posiadający cyfrową kopię gry, będą mogli pobierać pliki.

God of War Ragnarok to jedna z największych gier tego roku i z pewnością ostatni wielki hit zaplanowany na kolejne miesiące przez PlayStation. Już poprzednia część przygód Kratosa i jego syna przyciągnęła przed ekrany mnóstwo graczy. Wersja PC wyłącznie powtórzyła ten sukces, a Ragnarok ma szanse go nawet przebić. I najpewniej dowiemy się o tym na długo przed premierą.

Jeżeli kupiliście cyfrową edycję nowego GoW’a, być może już teraz widzicie, że pobieranie plików rusza przed premierą. Preload zacznie się aż tydzień wcześniej. Da to raczej sporo czasu dla wszystkich graczy, nawet tych ze słabym łączem internetowym. Santa Monica chce upewnić się, że każdy gracz zacznie swoją przygodę jak najszybciej. Oznacza to, że zgodnie z informacjami z Twittera, preload dostępny ma być już od 2 listopada.

Tym samym przypomnę, że sama premiera gry przewidziana została na 9 listopada. Co więcej, jeśli nie jesteście pewni, czy Ragnarok może choćby powtórzyć sukces poprzedniej części – Sony raczej się o to nie obawia. Wychodzi na to, że embargo na recenzje również zostanie zniesione 2 listopada. Oznacza to, że oceny i opinie na temat tytułu poznamy na długo przed debiutem. Nie ma co, PlayStation musi być pewne swojego ostatniego hitu w tym roku.

Niedawno dostaliśmy nowy zwiastun gry oraz informacje dotyczące potencjalnej wymaganej przestrzeni dyskowej. Sony pokazało ponadto limitowaną edycję pada, stworzoną w duchu klimatu z produkcji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie