W World War 3 możemy już grać za darmo. Polski sieciowy FPS wkroczył w betę

World War 3 dostępne już za darmo dla każdego. Polski FPS w becie
Newsy PC

World War 3 powstaje już wiele lat, ale nowa wersja gry wkroczyła właśnie w fazę otwartych testów beta. Polski tytuł ma w teorii rzucić rękawicę Battlefieldowi.

Zapewne wielu fanów FPS-ów kojarzy World War 3 – tytuł rodzimego studia The Farm 51. Deweloperzy po raz pierwszy wydali grę w fazie wczesnego dostępu już wiele lat temu. Niestety, jej odbiór okazał się co najwyżej „średni”, więc postanowiono zrestartować produkcję. Twórcy wycofali grę, a fani musieli dość długo czekać, aby ponownie wkroczyć do fikcyjnego konfliktu zbrojnego. Od jakiegoś czasu w grę mogliśmy zagrać w ramach jednorazowej opłaty, dzięki której dostawaliśmy dostęp do zamkniętych testów.

Sam tytuł ma jednak reprezentować model free-to-play, także twórcy nie zapomnieli o swoich obietnicach i już teraz wydali go dla każdego. Mowa tu jednak o otwartych testach beta, więc należy spodziewać się niedokończonej wersji gry z większymi lub mniejszymi problemami. Mimo to i tak mamy dostęp do zaskakująco bogatych opcji customizacji broni, wielu pojazdów, a także wielkich map wzorowanych na rzeczywistych lokacjach. Zagramy m.in. w Warszawie.

Dziś można już udać się na kartę Steam produktu lub na MGLauncher, aby bez opłat pobrać tytuł. Potem tylko wystarczy zalogować się na nasze konto i możemy bez problemów grać. Teoretycznie, bo wielu użytkowników zgłasza problemy związane z pobieraniem gry. The Farm 51 jest tego świadome i informuje, że obecnie pracuje nad rozwiązaniem problemu.

World War 3 w zamiarach miało być polską konkurencją dla serii Battlefield. Tutaj również możemy spodziewać się wieloosobowych walk pełnych akcji i wymagających taktycznego podejścia. Mamy do dyspozycji bardzo bogaty arsenał różnych współczesnych broni oraz całą flotę pojazdów. Przy okazi debiutu w formule free-to-play, deweloperzy podzielili się zwiastunem zachęcającym do gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie