Odkryto nowy kontroler do Xbox Series. Jest przepiękny i zaoferuje ciekawą atrakcję

Gry za darmo na Xbox do sprawdzenia przez weekend
Newsy PC Xbox Series XOne

Jeśli znalezione w internecie zdjęcia okażą się rzeczywiste, Xbox może mówić o kolejnym przepięknym kontrolerze. Lunar Shift wygląda świetnie i wprowadza fajną nowość.

To już drugi raz w ciągu zaledwie paru dni, gdy wycieka nowy kontroler do Xboksa. Wcześniej w jednym ze sklepów zauważono wersję w dość atrakcyjny niebieski wzór kamuflażu. Teraz odnaleziono najpewniej kolejną edycję i ta jest naprawdę przepiękna. Aby jednak w pełni zobaczyć, jakie doznania wizualne oferuje, najlepiej byłoby go obejrzeć na żywo.

Jeden z użytkowników Twittera informuje o kontrolerze Lunar Shift, który przypadkiem pojawił mu się na Amazonie. Zdjęcia wygląda na dość rzeczywiste, choć sama firma jeszcze nie potwierdziła jego istnienia.

Wydaje mi się, że właśnie znalazłem na Amazonie kontroler Xboksa, którego Microsoft jeszcze nie zapowiedział. Poprawcie mnie, jeśli się mylę.

– czytamy na profilu Espía de Ofertas

Wśród zaprezentowanych zdjęć nie jest wyłącznie tylko sam kontroler, ale całe jego pudełko. Dzięki temu możemy zapoznać się z opisem tego produktu z tyłu opakowania. Microsoft najwyraźniej chwali się, iż sprzęt ma kolor “surreal shimmer” (w praktyce oznacza to posrebrzany efekt) i odbija światło. W zależności od ruchu i oświetlenia całość ma zmieniać kolor.

Do tego wyjątkowo wyglądają też gripy, których próżno szukać w innych edycjach. Te mają nieco “marmurkowy” wzór, niczym zmieszana czarno-szara farba. Prócz tego nie zadbano najwyraźniej o jakieś szczególne ulepszenia, ale sam design to wynagradza. To teraz czekamy tylko, aż Xbox oficjalnie potwierdzi istnienie tego modelu!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie