DoGRYwka - twarz antagonisty z Far Cry 6, logo PS Plus i polski żołnierz z flagą

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – tani PS Plus, premiera Far Cry 6 i opóźnienie II wojny światowej

Mamy dla Was świetną wiadomość. Od dawna PS Plus na 12 miesięcy nie było tak tanio możliwe do zakupu. Koniecznie sprawdźcie nasz artykuł o tym, ponieważ będziecie mogli znacznie zaoszczędzić.

Tydzień roboczy gracze zakończą zbliżającym się gameplayem z Far Cry 6. Jak się okazuje, do sieci już trafił fragment rozgrywki z tej gry, ale ciężko potwierdzić, czy to ten sam z dzisiejszego pokazu. Zachęcamy do monitorowania livestreamu Ubisoftu.

Niestety, okazało się, że przykrą sytuację spotkało również nasze rodzime Land of War. Choć produkcja miała mieć już premierę, została opóźniona ze względu na dosyć nietypowy powód. Nie zabrakło także masy informacji na temat Dying Light i Horizon Forbidden West, które wczoraj miały swoje pokazy. Oprócz tego dzisiaj na łamach naszego serwisu opublikowaliśmy sporo innych newsów ze świata gier, dlatego sprawdźcie czy czegoś nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się