Far Cry 6 - antagoniści

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Far Cry 6 – data premiery i nowy gameplay w akcji

Ubisoft poinformował, że premiera gry Far Cry 6 będzie miała miejsce 7 października 2021 roku na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Twórcy przedstawili też gameplay.

Far Cry 6 to z pewnością jedna z bardziej wyczekiwanych gier tego roku. Dzisiaj wydawca podał, że gra ukaże się w sklepach na obecna oraz poprzednią generację konsolą i PC w październiku. Pozostało więc trochę czasu do debiutu. Przy okazji możemy zobaczyć nowy gameplay.

Materiał z rozgrywki trwa ponad dwie minuty i przedstawia dyktatora Antóna oraz Dani Rojas – główną bohaterkę produkcji, w którą wcieli się gracz.

Dani wychowała się na wyspie Yara (to tutaj właśnie toczy się akcja) i sama przekonała sie o brutalności władzy Antóna. Cudem uniknęła śmierci z rąk żołneirzy reżimu, połączyła siły z ugrupowaniem partyzanckim Libertad i teraz razem walczą o wyzwolenie ojczyzny.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się