Wiedźmin 3 Geralt walczy z bestią

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

PS Now czerwiec 2021 z lepszymi grami niż w PS Plus? Wiedźmin 3 ponoć już wkrótce

PlayStation opublikowało listę kolejnych produkcji, które już w czerwcu dołączą do usługi PlayStation Now. Jedną z nich najprawdopodobniej będzie rodzimy Wiedźmin 3: Dziki Gon, dlatego nowe PS Plus wypada o wiele gorzej.

Parę dni temu PlayStation opublikowało kolejne zestawienie gier do abonamentu PS Plus na nadchodzący miesiąc. Nie musieliśmy czekać długo na przecieki oferty drugiego abonamentu dostępnego na konsoli – PS Now. Jak się okazuje, bardzo możliwe, że to usługa streamingowa dostanie w czerwcu o wiele lepszą ofertę względem Plusa. W serwisie Reddit jeden z użytkowników opublikował listę gier, która najpewniej z powodu błędu pokazała mu się przedwcześnie.

Oto gry, które powinny pojawić się w PS Now czerwiec 2021:

  • Wiedźmin 3: Dziki Gon
  • Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown
  • Car Mechanic Simulator
  • Sonic Forces
  • Team Sonic Racing
  • Sonic Mania

Powyższe produkcje bez wątpienia wydają się bardziej interesujące od tych dodanych w ramach Plusa. Co ciekawe, możliwe, że Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown zostanie dodany do obu abonamentów już za parę dni. Głównym daniem bez wątpienia byłaby jednak trzecia odsłona przygód Geralta z Rivii. Mielibyśmy dostać również Car Mechanic Simulator wydane przez polskie PlayWay. Jako wisienkę na torcie mamy aż 3 produkcje z niebieskim jeżem w tytule, które zostały potwierdzone przez samo SEGA. Choć Forces nie przypadło do gustu fanom serii, to Sonic Mania i drużynowe wyścigi na pewno są warte spędzenia z nimi mnóstwa godzin. Gry miałyby trafić do usługi już 1 czerwca 2021 roku.

Niestety, po dziś dzień PS Now nie jest dostępne w Polsce, choć można to obejść tworząc konto na Wielką Brytanię lub Amerykę. Bardzo możliwe, że Polska nie jest na liście obsługiwanych państw ze względu na nierównomierne rozłożenie prędkości internetu. Do dzisiaj w naszym kraju nie brakuje miejsc, gdzie osiągniemy poniżej 5 Mbps. Tyle właśnie minimum potrzebujemy, aby bezproblemowo korzystać z tego abonamentu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się