PlayStation-5-najtaniej

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Konsola PlayStation 5 najtaniej. Gdzie kupić? Aktualna oferta i ceny

Oto aktualna oferta na PS5 z polskich sklepów. Przeglądamy wszystkie oferty i sprawdzamy, gdzie można kupić PlayStation 5 najtaniej.

PlayStation 5 najtaniej, czyli za ile? Cóż, elektromarkety wciąż zmieniają zestawy i często modyfikują te obecne, ale spokojna głowa. Po to jesteśmy, by codziennie sprawdzać sklepy i podpowiadać Wam, co i za ile.

Ceny PlayStation 5 wahają się w granicach od około 2650 zł do nawet 3500 tys. zł za najbardziej rozbudowane zestawy.

Sklepy niestety nie chcą jeszcze wrzucać do sprzedaży samej konsoli PS5 i jeśli już trafi się czasem taka oferta, to jest aktywna kilkanaście minut. Jesteśmy zatem skazani na zestawy, ale… nie każdy jest zły! Kto nie chce kupować bundle z grami, może często natknąć się na zestaw z dodatkowym padem DualShock, ładowarką do kontrolerów oraz abonamentem PlayStation Plus. A to już są naprawdę przydatne dodatki.

Zatem sprawdzajcie poniżej ofertę z czterech sklepów i przekonajcie się gdzie obecnie chodzi PlayStation 5 najtaniej!

[Aktualizacja cen i ofert – 29.05.2011, godz. 20:36]

PlayStation 5 w Neonet – ceny:

PlayStation 5 w RTV Euro AGD – ceny:

PlayStation 5 w Media Markt – ceny:

PlayStation 5 w Media Expert – ceny:

Pamiętajcie, że oferta ciągle się zmienia i niektóre zestawy mogą się wyprzedać. Staramy się jednak codziennie aktualizować nasze wiadomości.

PlayStation 5 – kiedy ceny będą niższe?

Może nie każdy z Was wie, dlatego warto wspomnieć w dwóch zdaniach, dlaczego w sklepach nie możemy po prostu kupić samych konsol w sugerowanych przez Sony cenach.

Wszystko rozbija się o dostępność niektórych komponentów, których po prostu brakuje na rynku. Sony nie może wyprodukować zatem tylu egzemplarzy PS5, ile by chciało. Do tego dochodzą resselerzy. Wykupują oni tanie egzemplarze po to, by zaraz wrzucić je np. na portale aukcyjne po zawyżonych cenach.

Sony obiecuje, że robi co może, by PS5 można było łatwiej kupić.

Pracujemy tak ciężko, jak tylko możemy, aby poprawić tę sytuację. Widzimy (szansę na – red. ) wzrost produkcji w okresie letnim i z pewnością w drugiej połowie roku. Mamy nadzieję, że w tym okresie nastąpi pewnego rodzaju powrót do normalności, jeśli chodzi o równowagę między podażą a popytem

– powiedział Jim Ryan w rozmowie z Wired

Możliwe więc, że dopiero w okolicach grudnia sytuacja się unormuje. Liczymy jednak, że PlayStation 5 znajdziemy znacznie szybciej na sklepowych półkach, a nie jedynie w sprzedaży on-line!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się