Co z premierą Horizon Forbidden West? Daty nie ma, ale są dobre wieści od twórców

Horizon Forbidden West - Aloy
PS4 PS5

W końcu zobaczyliśmy gameplay z Horizon Forbidden West. Co więcej, twórcy mają dobre wieści odnośnie ujawnienia daty premiery gry.

W nocy 28 maja wreszcie zaprezentowano rozgrywkę z kontynuacji przygód Aloy. Na ten moment czekało wielu posiadaczy PlayStation (i nie tylko) z całego świata i trzeba przyznać, ze Guerilla Games dostarczyło bardzo intrygujący materiał.

Niestety, pokaz był jednak pod pewnym względem rozczarowujący. Horizon Forbidden West ma ukazać się jeszcze w tym roku, a wciąż nie poznaliśmy oficjalnej daty premiery. Guerilla Games postanowiło uspokoić graczy i chwilę po pokazie opublikowało pozytywny wpis. Forbidden West stale się rozwija i kolejne pokazy i/lub informacje są w drodze.

Dziękujemy za obejrzenie naszego ujawnienia gameplayu z Forbidden West! Nie mamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale prace nad grą postępują zgodnie z planem i wkrótce będziemy mieli dla Was aktualizację – jak zawsze dziękujemy za Wasze nieustające wsparcie!

– czytamy we wpisie Guerilla Games

Oznacza to, że zapewne datę premiery poznamy w ciągu najbliższych miesięcy. Jeśli docelowo Aloy ma powrócić jeszcze w 2021 roku, do ujawnienia terminu debiutu raczej nie zostało zbyt wiele czasu.

Póki co musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość i trochę poczekać. Guerilla Games wkrótce powinno podzielić się z graczami kolejnymi ciekawymi informacjami. Na ten moment musi wystarczyć nam gameplay.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie