DoGRYwka - cosplay Shani, logo PS Plus sierpień 2021, Bondage Girl z ohydnej okładki

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – PS Plus sierpień 2021 oficjalnie, ohydna okładka gry i fenomenalny cosplay Shani

Dziś oficjalnie PlayStation ogłosiło ofertę gier z PS Plus na sierpień 2021. To trzy tytuły, które powinny uderzyć w gusta wielu graczy. Bez wątpienia możemy mówić o samych różnościach.

Specjalnie dla Was odnaleźliśmy jeszcze jedną sesję zdjęciową ze świetnym cosplay’em Shani ze świata Wiedźmina. Ponownie w tę bohaterkę wcieliła się Lada Lyumos, która niejednokrotnie pokazała światu, że jest naprawdę dobrą modelką.

Dziś natknęliśmy się też na niezwykle obrzydliwie wyglądającą edycję limitowaną jednej z najważniejszych gier sceny niezależnej ostatnich lat. Co ciekawe, ten pomysł idealnie wpasowuje się w realia tego hitu. To tylko kilka najważniejszych newsów ze świata gamingu, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się