GTA V na next-geny nie rozczaruje pod przynajmniej dwoma względami. Tak wskazuje przeciek

GTA V Online - grafika promująca update Los Santos Tuners - banda bandytów
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Najpewniej gracze GTA V będą mogli przetransferować swoje zapisy na next-genową edycję. W kodzie gry natknięto się na linijki, które wskazują na taką możliwość.

Jak informuje Tez2 na Twitterze, informacje na ten temat zawdzięczamy dataminerowi o pseudonimie alloc8or. Według jego znaleziska gracze mieliby mieć możliwość przeniesienia postępów nie tylko z samej kampanii GTA V, ale także z GTA Online. Bez wątpienia to dobra wiadomość i tym samym kolejny argument, by zdecydować się na zakup odświeżonego wydania. Co ciekawe, wcześniej już pisaliśmy o takiej sytuacji, więc mamy tu do czynienia z kolejnym dowodem na to.

W przeszłości deweloperzy oferowali już przeniesienie swoich postępów z konsol PS3 i Xbox 360 na ubiegłą generację. Było to jednak możliwe tylko przez pewien okres i obecnie już gracze nie mają takiej opcji. Dotyczyło to oczywiście Online i samej “piątki”, dlatego tym bardziej wydaje się prawdopodobnym, że twórcy next-genowej wersji ponownie o tym pomyśleli.

Planujecie zakupić GTA V Enhanced Edition? Przypominam, że premiera zaplanowana jest dopiero na 11 listopada 2021 roku, więc jeszcze trochę poczekamy. Wielu internautów wyraziło już w sieci swoje oburzenie wobec pewnego pomysłu twórców w wersji E&E. Więcej o tym możecie przeczytać w tym artykule.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie