Super Meat Boy i Bandage Girl

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Tak paskudnej okładki gry wideo nie widziałem od bardzo dawna

Pamiętacie jeszcze jednego z najpopularniejszych indyków wszechczasów z mięsnym chłopcem w tytule? Super Meat Boy otrzyma nowe, fizyczne wydanie. Ciężko się nie zgodzić, że pudełko gry wygląda obrzydliwie.

Limited Run Games pochwaliło się na Twitterze nadchodzącymi edycjami jednej z pierwszych gier studia Team Meat. Te niezwykłe, pudełkowe edycje będziecie mogli zapre-orderować już od 30 lipca. Jej twórcy przewidzieli odpowiednio wersje na Switcha, PS4 i PS Vita. Co ciekawe, jest kilka wariantów do wyboru – od takiego z samą grą, po zestaw z figurką, opakowaniem na mięso i dwustronnym plakatem. Przedział cen sięga od 29,99 $ do 74,99 $, ale trzeba pamiętać, że mowa tutaj o naprawdę sporym rarytasie. Szczególnie dotyczy to „fizyka” na Vita’ę, ponieważ przewidziano jedynie 1 000 kopii na cały świat. Poniżej możecie zobaczyć, jak wszystko się prezentuje:

Nie da się ukryć, że fanart z okładki autorstwa Dave’a Rapoza’y należy do niezwykle obrzydliwych widoków. Mimo to, uważam go za bardzo trafiony, ponieważ idealnie przerysowuje to, jak wyglądają w grze bohaterowie na nim ukazani. W Super Meat Boy nie brakuje masy sączącej się wszędzie krwi, a sam zamysł istoty wykonanej z mięsa czy z bandaży (o płodzie nie wspominając) jest równie ohydny. Nie zrozumcie mnie źle, ponieważ w tym momencie nie krytykuję takiej formy. Wręcz przeciwnie, bo jestem wielkim tej gry oraz twórczości Edmunda McMillena i jego kolegów.

Jeśli jesteście zainteresowani złożeniem pre-orderu, zachęcam do wejścia tutaj. Powinniście z łatwością odnaleźć tam upragnione edycje. Jeżeli szukacie innych „perełek” dla kolekcjonerów, na pewno przyda się Wam Dział Promocji, w którym znajdziecie najlepsze oferty.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się