Xbox Game Pass - pączek z logo Xbox

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Była gamingowa lodówka, czas na gamingowe pączki

W Wielkiej Brytanii za niedługo wystartuje akcja promocyjna jednej z największych sieciówek pączkarni oraz Microsoftu. Przy zakupie pączków otrzymacie darmowy miesiąc Xbox Game Pass Ultimate.

Podczas obecnej generacji konsol Microsoft podejmuje naprawdę niecodzienne decyzje. Jeszcze niedawno pisaliśmy o urzeczywistnieniu gamingowej lodówki, a dziś dowiadujemy się na temat innego ambitnego pomysłu. Jak informuje GameSpot, gigant z Redmond podjął się współpracy z amerykańską siecią Krispy Kreme. Owocem tego są specjalne zestawy pączków, które wyglądają jak logo Xbox. Poniżej możecie zobaczyć ciekawy spot reklamowy, który ma promować omawianą w artykule akcję.

Przy zakupie opakowania słodyczy każdy będzie mógł nacieszyć się darmowym miesiącem Xbox Game Pass Ultimate. Co ciekawe, jest to oferta jednorazowa dla każdego fana pączków. Nie ma możliwości, by obłowić się w kilka pakietów i w ten sposób zyskać dostęp do usługi na np. rok.

Być może zastanawia Was, co jest takiego niezwykłego w tych smakołykach? Zastosowano do ich produkcji specjalne ciasto na bazie Brownie, zielony lukier i najpewniej cukier puder. Muszę przyznać, że na ich widok już leci mi ślinka i w tym momencie żałuję, że takich wypieków nie uświadczymy w naszym kraju.

Co sądzicie o tego typu akcjach promocyjnych? Przydałoby się takich więcej w Polsce, prawda? Mam nadzieję, że PR polskiego oddziału Microsoftu czyta ten tekst. *wink, wink*

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się