Red Dead Redemption 2 - Arthur z kosmitą na plecach

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zakładajcie foliowe czapeczki. W RDR2 odkryto kolejne ślady kosmitów

Fan Red Dead Redemption 2 trafił na kolejne ślady kosmitów w świecie gry. Na pewnym kamieniu pojawił się wyjątkowo wymowny obrazek.

RDR2 słynie ze swojego realizmu, ale fani gry nieraz mieli okazję zetknąć się z nadnaturalnymi wydarzeniami. W grze znaleziono kolejne ślady obecności przybyszów z innej planety.

Na forum Reddit pojawiło się zdjęcie przedstawiające kamień z malunkiem ukazującym kosmitę. Tajemniczy obiekt znajduje się niedaleko West Elizabeth i jest otoczony przez kije z nabitymi czaszkami oraz rogami. Jest to więc ciekawostka dość łatwa do przegapienia.

Co więcej, komentujący zdjęcie donoszą, że takich kamieni jest w grze więcej. Wszystkie z nich przedstawiają obce istoty, więc można przypuścić, że powyższa ciekawostka nie jest jednorazowym wybrykiem dewelopera z Rockstar Games.

Rzecz jasna kosmici nie są niczym nowych w grach Rockstar. Pojawiali się licznie w GTA V, a bliskie spotkanie pierwszego stopnia mogliśmy nawet zaliczyć w samym RDR2. Jeśli weszliśmy do pewnego opuszczonego kościoła o konkretnej godzinie, nad głową protagonisty przelatywało UFO.

Niemniej takie odkryte po dłuższym czasie od premiery ciekawostki są zawsze czymś przyjemnym. Jestem pewny, że Red Dead Redemption 2 ma jeszcze niejeden sekret do znalezienia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się