Wiedźmin 3 Dziki Gon - Cosplay Shani Lady Lyumos

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

10 gorących fotografii z Shani z Wiedźmina. Genialny popis umiejętności modelki

Lada Lyumos jeszcze jeden raz wcieliła się w Shani z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Świetny popis jej umiejętności jest wart poświęcenia krótkiej chwili.

O tej utalentowanej cosplayerce już niejednokrotnie mogliście przeczytać na łamach Planety Gracza. Jej kreacje w roli Shani możecie odnaleźć odpowiednio tu, tutaj i jeszcze w tym miejscu. Wróćmy jednak do tematu tego artykułu, którym jest jeszcze jedna sesja. Zobaczcie sami, a pewnie zgodzicie się z tym, że Lada Lyumos nie wychodzi z formy.

Wiedźmin 3 - Lady Lyumos jako Shani siedzi w bieliźnie zamyślona przed lustrem
Wiedźmin 3 - Lady Lyumos jako Shani ściąga górną część bielizny

Wiedźmin 3 - Lady Lyumos jako Shani z perspektywy zza jej pleców w kuszącej pozie
Wiedźmin 3 - Lady Lyumos jako Shani w bieliźnie. Mężczyzna od tyłu ją obejmuje
Lady Lyumos jako Shani sięga po ręcznik, będąc w bieliźnie
Lady Lyumos jako Shani okrywa się ręcznikiem, będąc w bieliźnie
Lady Lyumos jako Shani okrywa się ręcznikiem, będąc w bieliźnie i patrzy do góry
Lady Lyumos jako Shani w bieliźnie. Mężczyzna od tyłu ją obejmuje
Lady Lyumos jako Shani naga w wannie wygląda przez okno. Ocenzurowano biust

Modelka, którą możecie zobaczyć powyżej specjalizuje się też w cosplayu erotycznym, w związku z tym musieliśmy ocenzurować dwie ostatnie fotografie. Wiele jej innych dzieł znajdziecie w sieci, np. na jej oficjalnym profilu na Deviant Art lub na Instagramie. Warto tam spojrzeć, ponieważ już wiele razy kobieta popisała się swoimi umiejętnościami.

Jeżeli interesujecie się cosplay’em lub cosplay’owaniem, zachęcam do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi propozycjami. W tym miejscu znajdziecie nasze wszystkie, dotychczasowe teksty skupiające się na tej tematyce. Oczywiście nie zabrakło tam też fotografii nawiązujących do innych dzieł świata popkultury, choć dużo z Wiedźmin 3:Dziki Gon też tam znajdziecie. Mimo to, każdy powinien tam upatrzeć coś pod swój gust.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się