Aż zatęskniłem za Dino Crisis. Compound Fracture dostało nowy zwiastun

Compound Fracture dostało nowy zwiastun - wygląda świetnie
Newsy PC

W sieci pojawił się nowy zwiastun Compound Fracture – nadchodzącej strzelanki z dinozaurami w roli antagonistów. Zapowiada się naprawdę świetnie.

Najnowszy trailer prezentuje kilka lokacji, które odwiedzimy w grze, oraz oczywiście dinozaury, do jakich przyjdzie nam postrzelać. Widać, że gra ewoluowała od ostatniego pokazu, ale nie zmieniło się jedno – wciąż zachwyca klimatem gęstym jak zmrożony budyń. Compound Fracture przypadnie do gustu miłośnikom staroszkolnych survival horrorów, w tym Dino Crisis. Niektóre sekwencje jeżą włosy na karku.

W grze wcielimy się w stróża prawa, który przybywa na (prawie) nietkniętą ludzką ręką planetę opanowaną przez dinozaury. Naszym zadaniem będzie nie tylko podjęcie próby przetrwania w niegościnnym środowisku, ale też odkrycie tajemnic związanych z podróżami w czasie.

Nie znamy daty premiery Compound Fracture. Twórcy wciąż rozwijają projekt i powinni ujawnić więcej konkretów w ciągu nadchodzących miesięcy.

Potwierdzono, że gra trafi na PC. Deweloperzy nie wykluczają też wydania jej na innych platformach, choć na ten moment nie jest to jeszcze nic pewnego.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie