Nowa aktualizacja PS4 została właśnie udostępniona

Konsola PS4
Newsy PS4

Dzisiaj pojawiła się aktualizacja PS4 oznaczona numerkiem 10.01. To już drugi update w tym miesiącu, lecz w porównaniu do poprzedniego, jest bez rewelacji.

Aktualizacja PS4 10.01 wylądowała na serwerach Sony, zatem posiadacze last-gena mogą ją pobierać. Stanie się to automatycznie po włączeniu konsoli. Patch nie jest wielki i zajmuje jedynie 495 MB. A co za tym idzie, wprowadza… tak, pewnie już się domyślacie.

Aktualizacja PS4 10.01 – lista zmian

Na oficjalnej stronie PlayStation podano, co przynosi ze sobą najnowsza wersja softu. Changelog ogranicza się do osławionego: Ta aktualizacja oprogramowania systemu poprawia ogólną wydajność systemu.

Wiadomo, że takie łatki również są potrzebne, ponieważ stabilny system to nasz „stabilny stan psychiczny” podczas korzystania ze sprzętu. Chciałoby się jednak, żeby Sony pokusiło się o coś więcej. Update z początku września był konkretniejszy i przypominamy, co wprowadził do PlayStation 4:

Aktualizacja PS4 – wersja 10.0

  • Korzystając z przeglądarki internetowej, można teraz wybrać jeden z dwóch typów funkcji powiększenia. Opcja „Powiększenie” umożliwia zwiększenie rozmiaru elementów na stronie przy jednoczesnym dostosowaniu ich układu tak, aby wszystko pasowało bez konieczności przewijania w lewo i w prawo. Opcja „Powiększ” zwiększa rozmiar wszystkich elementów na stronie, nie dopasowując ich układu. Maksymalna współczynnik funkcji Powiększenie/Powiększ to teraz 500%.
  • Aktualizacje funkcji Remote Play. Teraz korzystanie z klawiatury na komputerze PC lub Mac jest łatwiejsze podczas korzystania z funkcji PS Remote Play. Usunęliśmy pole wprowadzania tekstu, aby można było używać klawiatury do pisania bezpośrednio na konsoli PS5 lub PS4. Możesz teraz nie tylko wpisywać tekst, ale też używać klawiatury do sterowania grami, które ją obsługują.

Po wcześniejszej aktualizacji pojawiały się niestety spore problemy. Gracze zgłaszali choćby znikające z biblioteki dodatki do gier. Na szczęście rozwiązanie było banalnie proste i opisywaliśmy je w tej wiadomości. Oby po najnowszej łatce nie było podobnych niespodzianek.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie