MSI z nową promocją. Nowy monitor w zestawie z gadżetami o wartości do 500 złotych

MSI ze świetną promocją. Kup monitor, zgarnij gadżety za darmo
Newsy PC Technologie

MSI postanowiło w wyjątkowy sposób uhonorować nowy rok szkolny. Teraz gdy kupimy nowy monitor, możemy zgarnąć szereg gadżetów za darmo.

Producent popularnych monitorów zdecydował się pomóc wielu graczom wejść z przytupem w nowy rok szkolny. Nie oznacza to jednak, że promocja kierowana jest wyłącznie do uczniów. Jeżeli zastanawialiście się nad wymianą ekranu, to chyba teraz macie najlepszą możliwą okazję. Decydując się na sprzęt firmy, otrzymamy sporo gadżetów za darmo.

MSI wyjaśnia, że łącznie do zgarnięcia jest jeden z trzech różnych zestawów gadżetów. Najdroższy zawiera dodatki o wartości do 500 złotych.

  • Kolekcjonerska koszulka
  • Kolekcjonerska koszulka, powerbank i plecak sznurkowy
  • Bluza, kolekcjonerska koszulka, powerbank i plecak MSI King

MSI opisało również design gadżetów, które według nich są „stylowe”. Koszulka ma z przodu wzór monitora, a z tyłu ich smoka-maskotkę w różnych pozach. Powerbank wydaje się bardzo pojemnym sprzętem, bo oferuje pojemność rzędu 10 000 mAh. Mamy tu łącze USB-C z obsługą PD 18 W. Firma zaznacza w informacji prasowej, iż nada się nie tylko do ładowania słuchawek czy smartfona, ale również podładowania choćby Switcha, jeżeli akurat zabieracie go gdzieś ze sobą.

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć swój zestaw? Wystarczy w okresie do 29 sierpnia do 25 września tego roku kupić jeden z monitorów objętych promocją, zachować paragon, a następnie zarejestrować produkt na stronie promocje.msi.com do 09.10.2022 i poczekać aż zgłoszenie zostanie zweryfikowane (do 30 dni roboczych od momentu zakończenia promocji).

– czytamy w notce prasowej

Dokładną rozpiskę dostępnych monitorów oraz możliwe do zgarnięcia gadżety możemy znaleźć w tym miejscu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie