Iron Man dostanie kolejną dużą grę. Wiemy, kto ją tworzy

Iron Man dostanie kolejną dużą grę. Wiemy, kto ją stworzy
Newsy PC PS5 Xbox Series XOne

Iron Man dawno nie otrzymał własnej gry (poza VR) i wkrótce się to zmieni. Plotki się potwierdziły – cenione studio spod skrzydeł Electronic Arts przygotowuje produkcję we współpracy z Marvelem.

Projektem zajmuje się EA Motive, czyli zespół odpowiedzialny za Star Wars: Squadrons oraz remake Dead Space. Gra znajduje się obecnie na etapie preprodukcji, więc na premierę przyjdzie nam sporo poczekać.

Jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy z utalentowanym zespołem Motive Studio, aby przedstawić ich oryginalną wizję jednej z najważniejszych, najpotężniejszych i najbardziej ukochanych postaci Marvela. Ich doświadczenie w dostarczaniu zarówno uznanych światów, jak i porywającej rozgrywki, w połączeniu z autentyczną pasją do pancernej ikony, będzie napędzać nasze dążenie do dostarczenia listu miłosnego do legendarnego bohatera w postaci jak najlepszej gry wideo o Iron Manie.

– powiedział wiceprezes i dyrektor kreatywny Marvel Games

Tytuł zaserwuje graczom zupełnie nową historię, która ma wgryźć się głębiej w to, jaki jest Tony Stark. Motive obiecuje, że przygotuje świeże doświadczenie ze znanym i lubianym bohaterem.

To zaszczyt i przywilej mieć możliwość stworzenia gry wideo o jednym z najbardziej ikonicznych superbohaterów w dzisiejszej rozrywce. Mamy wielką szansę na stworzenie nowej i unikalnej historii, którą możemy nazwać własną. Marvel zachęca nas do stworzenia czegoś świeżego. Mamy dużo wolności, co jest bardzo motywujące dla zespołu.

– skomentował producent wykonawczy Motive, Olivier Prolux

Na ten moment nie wiadomo, na jakich platformach pojawi się Iron Man od EA Motive. Musimy zaczekać na więcej konkretów.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie