Cyberpunk 2077 będzie jeszcze piękniejszy na PC. Gra dostanie lepszy ray tracing

Cyberpunk 2077 będzie jeszcze piękniejszy na PC. Nowy ray tracing
Newsy

Firma NVIDIA zaprezentowała nie tylko kolejną serię kart graficznych, ale także nowy ray tracing, który zyska między innymi Cyberpunk 2077. Produkcja CD Projektu zachwyca oprawą.

Ray Tracing: Overdrive sprawi, że Night City rozbłyśnie piękniejszymi oraz dokładniejszymi odbiciami i cieniami. Oświetlenie będzie zauważalnie lepsze i różnica powinna być zauważalna. Zaprezentowany fragment rozgrywki cieszy oczy.

To nie koniec usprawnień zmierzających do najnowszej gry CD Projektu. Tytuł wzbogaci się także o wsparcie technologi NVIDIA DLSS 3, która trafi na rynek wraz z serią kart RTX 4000. Niestety nie będzie ona dostępna dla posiadaczy starszych modeli sprzętu od Zielonych.

W CD Projekt RED jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy innowatorami w dziedzinie technologii, a DLSS 3 daje nam znaczący wzrost wydajności, który pozwala na dodanie jeszcze wyższych poziomów ray tracingu, aby zapewnić naszym graczom bogate wrażenia wizualne.

– powiedział Art Director Jakub Knapik

Nie wiadomo, kiedy dokładnie Cyberpunk 2077 zyska nowy ray tracing i DLSS. Konkretna data wydania aktualizacji powinna zostać ujawniona w najbliższym czasie.

Na konferencji firmy NVIDIA zapowiedziano także odświeżoną wersję kultowej gry od Valve. Portal RTX zadebiutuje już w listopadzie, a w tym miejscu znajdziecie więcej szczegółów.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie