Już można pobierać betę Call of Duty: Modern Warfare II na PC i Xbox

Call of Duty: Modern Warfare II - pliki bety dostępne do pobrania
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Beta Call of Duty: Modern Warfare II ruszyła wcześniej dla graczy PlayStation, a teraz otwiera się na graczy PC i Xbox. Pliki są już dostępne do pobrania.

Call of Duty: Modern Warfare II to jedna z większych premier końcówki bieżącego roku. Nic dziwnego, że beta wzbudza takie zainteresowanie. Do tej pory grać w nią mogli wyłącznie posiadacze systemów PlayStation, a teraz staje się dostępna dla PeCetowców i graczy Xbox. Jest jednak pewien haczyk – na razie nie zagramy, jeśli nie złożyliśmy zamówień przedpremierowych na tytuł. Otwarta beta startuje jednak niebawem.

Jeśli jesteście posiadaczami PC lub Xbox i kupiliście grę w przedsprzedaży – mamy świetne wieści. Najpewniej dostaliście już kody umożliwiające dostęp do testów. Oficjalny profil Call of Duty na Twitterze informuje, że pliki dostępne są już do pobierania. Dzięki temu wcześniej będziemy mogli rozpocząć rozgrywki multiplayer. Te startują już 22 września.

Co jeśli nie macie kupionej gry i dostępu do kodu? Otóż wystarczy… zaczekać. Wzorem poprzedniczek, nowy CoD doczeka się również otwartej bety, choć ta trwać będzie tylko dwa dni. Od 24 do 26 września zagra w tytuł już każdy, bez różnicy czy macie pre-order albo na jakiej platformie planujecie ogrywać pozycję (oczywiście musicie mieć platformę, na której gra wychodzi).

Warto przy okazji zaznaczyć, że gracze Xbox muszą mieć wykupiony abonament Xbox Live Gold, aby móc zagrać. W przypadku PlayStation nie trzeba mieć PS Plusa. Niedawno dostaliśmy nowy zwiastun trybu dla wielu graczy. Warto również pamiętać, iż za udział przewidziane zostały nagrody, choć raczej nie mamy zbyt wiele czasu na ich odblokowanie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie